+48 509 309 189 Piękne lustro w dębowej ramie. Powstało w 1924 roku i jest wykonane w stylu art nouveau . Takie lustra wieszano najczęściej nad kominkami. Rama jest w dobrym stanie. Nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Tkanina nie jest idealna ale w niezłym stanie. Oryginalne fazowane lustro nosi ślady upływu czasu. Gotowe do zawieszenia. Wysokość 185 Szerokość 118
+48 509 309 189 Lustro w dębowej ramie w stylu francuskim. Efektowne, okazałe. Rama wykonana jest z litego drewna i bogato zdobiona. W górnej części wieniec laurowy i wstęga są zwieńczeniem korony w stylu klasycznym. Po bokach znajdują się majestatyczne kolumny. Lustro pochodzi z początku XX wieku. Nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Nosi typowe ślady użytkowania. Lustro jest oryginalne,…
+48 506 092 801 Stylowe lustro w pięknej ciemnej drewnianej ramie. Efektowne, bogato rzeźbione z motywami roślinnymi. Lustro jest oryginalne. Widoczne są na nim ślady upływu czasu. Stan lustra szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Gotowe jest do zawieszenia. Wymiary 106 x 80 cm Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 150 zł. DOSTAWY REALIZUJEMY W CIĄGU 14 DNI…
+48 506 092 801 Lustro w drewnianej ramie. Solidne. Nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Z tyłu na narożnikach są metalowe elementy, które służą do zawieszenia lustra na ścianie. Stan lustra szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Gotowe jest do zawieszenia. Wymiary 200 x 90 cm Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 250 zł. DOSTAWY REALIZUJEMY W CIĄGU 14 DNI ROBOCZYCH. MEBLE I DODATKI…
+48 506 092 801Stylowe lustro w pięknej drewnianej ramie. Efektowne, bogato zdobione. Wstawiona jest nowa tafla lutra. Stan lustra szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Gotowe jest do zawieszenia. Wymiary 94 x 84 cmKoszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 150 zł. DOSTAWY STARAMY SIĘ REALIZOWAĆ W CIĄGU 14 DNI ROBOCZYCH. MEBLE I DODATKI WYSYŁAMY PRYWATNYMI PRZEWOŹNIKAMI, KTÓRZY DOSTARCZĄ JE DO PAŃSTWA…
+48 509 309 189 Lustro w orientalnej ramie. Bardzo ładne. Rama bogato rzeźbiona motywami roślinnymi. Za uchylnymi drzwiczkami jest lustro. Generalnie jest ono w dobrym stanie. Nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Jedynie listwa maskująca przy drzwiczkach jest delikatnie spaczona. Lusto gotowe jest do zawieszenia. Wysokość 89 cm Szerokość 80 cm KOSZT PRZESYŁKI KURIERSKIEJ 50 ZŁ.
1700,00 złPierwotna cena wynosiła: 1700,00 zł.1499,00 złAktualna cena wynosi: 1499,00 zł.
+48 506 092 801 Lustro stylowe. Efektowne. Oprawione jest w bogato rzeźbioną ramę w kolorze starego złota. Zachwyca detalami: liśćmi akantu i muszlami. Delikatna struktura tła nadaje mu prawdziwie pałacowego charakteru. Rama jest masywna, głęboka i pełna ręcznie wykonanych ornamentów. Jest wykonana z drewna i masy ramiarskiej. Jej stan szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Tafla lustra jest nowa. Gotowe jest…
+48 509 309 189 Lustro w złotej ramie. Efektowne. Nosi typowe ślady użytkowania: drobne otarcia i delikatne spękania farby. Są to malo widoczne i nie rzucające się w oczy mankamenty. Rama jest w kolorze starego złota i wykonana jest z drewna. Świetnie sprawdzi się w przedpokoju, korytarzu, salonie, sypialni lub w łazience. Gotowe jest do zawieszenia. Wysokość 70 cm…
+48 506 092 801Ława dębowa wykonana z litego drewna. Została oczyszczona z zewnętrznych powłok. Jest teraz profesjonalnie przygotowana do malowania, pastowania lub woskowania. Jest ciężka, masywna. Na nogach wyrzeźbione są motywy koni i połączone stylowym krzyżakiem. Jedyny mankament to rysy na blacie. Pokazane są szczegółowo na zdjęciach. Innych uszkodzeń ani ubytków nie ma. Ława gotowa jest do wstawienia. Wysokość 60…
+48 509 309 189 Ława dębowa. Wykonana jest w stylu ludwikowskim. Blat ma nieregularny kształt i fornir ułożony w mozaikę. Jest w dobrym stanie. Nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Jest stabilna. Nosi typowe ślady użytkowania. Blat nie jest idealny, są na nim delikatne przebarwienia. Gotowa do wstawienia. Wysokość 60,5 cm Szerokość 60 cm Długość 100 cm Koszt…
+48 509 309 189 Ława dębowa, prostokątna. Bardzo ładna. Wykonana z litego drewna. Jest w dobrym stanie. Nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Nosi typowe ślady użytkowania. Na blacie jest delikatne przebarwienie oraz w dwóch miejscach niewielkie rozeschnięcie drewna. Ława jest stabilna. Gotowa do wstawienia. Wysokość 54,5 cm Szerokość 89 cm Długość 101,5 cm Koszt bezpiecznego transportu na terenie…
650,00 złPierwotna cena wynosiła: 650,00 zł.480,00 złAktualna cena wynosi: 480,00 zł.
+48 509 309 189 Ława dębowa wykonana w stylu ludwikowskim. Jest w ciemnym kolorze. Delikatnie ale bardzo ładnie zdobiona. Na ramę ławy wsuwana jest sklejka, a na niej leży szyba. Ława nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Jest gotowa do wstawienia. Nosi typowe ślady użytkowania. Wysokość 57,5 Szerokość 54 Długość 89 Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi…
+48 509 309 189 Ława dębowa wykonana w stylu ludwikowskim. Bardzo ładna. Blat jest pleciony z rafii i przykryty szybą. W jednym miejscu plecionka jest przerwana. Ubytek ten jest mało widoczny. Szyba w narożniku jest delikatnie wyszczerbiona. Rant wokół blatu jest zdobiony. Pod blatem jest szeroka, bogato rzeźbiona listwa. Efektowne liście akantu zdobią również nogi ławy. Innych uszkodzeń ani ubytków…
+48 506 092 801 Ława drewniana. Bardzo ładna. Blat ma nieregularny, lekko falowany kształt. Od blatu odchodzi fornir co staraliśmy się pokazać na zdjęciach. Nogi są masywne, lekko wygięte. Całość stoi stabilnie na niskich, zaokrąglonych stopkach. Nosi typowe ślady użytkowania. Jej stan jest szczegółowo pokazany na zdjęciach. Gotowa jest do wstawienia. Wysokość 52 cm Szerokość 134 cm Długość 64 cm Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju…
1100,00 złPierwotna cena wynosiła: 1100,00 zł.950,00 złAktualna cena wynosi: 950,00 zł.
+48 506 092 801 Ława owalna. Wykonana jest z litego drewna dębowego. W związku z tym jest solidna i ciężka. Masywny blat położony jest na jednej, pięknej nodze. Stan ławy szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Nosi typowe ślady użytkowania. Gotowa jest do wstawienia. Wysokość 50 cm Średnica 119 cm Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 170 zł.…
+48 506 092 801 Ława owalna ze szklanym blatem. Nosi typowe ślady użytkowania. Jej stan pokazany jest na zdjęciach. Gotowa jest do wstawienia. Wysokość 45 cm Szerokość 65 cm Długość 113 cm Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 130 zł. DOSTAWY REALIZUJEMY W CIĄGU 14 DNI ROBOCZYCH. MEBLE WYSYŁAMY PRYWATNYMI PRZEWOŹNIKAMI, KTÓRZY DOSTARCZĄ JE DO PAŃSTWA…
+48 509 309 189 Ława owalna. Wykonana jest w stylu ludwikowskim. Blat o nieregularnym kształcie jest fornirowany czeczotem. Nogi są odkręcane. Ława nosi ślady użytkowania; szczególnie blat. Są na nim rysya na rancie drobne otarcia. Innych uszkodzeń ani ubytkow nie ma. Ława jest stabilna i gotowa do wstawienia. Wysokość 46 cm Szerokość 71 cm Długość 116 cm Koszt bezpiecznego…
+48 509 309 189Dębowa ława. Wykonana jest w stylu ludwikowskim. Owalny blat jest wykonany z rafii i osłonięty fazowaną szybą. Ława jest efektowna, ładnie zdobiona. Jest w dobrym stanie. Na rancie blatu są niewielkie otarcia. Nie ma innych uszkodzeń ani ubytków. Jest stabilna, gotowa do wstawienia. Wysokość 53 cmSzerokość 76 cmDługość 136 cm
+48 509 309 189 Ława stylowa, stolik. Wykonana z litego dębu. Bardzo ciężka. Czopowana. Nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Nosi typowe ślady użytkowania. Gotowa do wstawienia. Wysokość 46,5 Szerokość 60 Długość 60 Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 100 zł. DOSTAWY REALIZUJEMY W CIĄGU 14 DNI ROBOCZYCH MEBLE WYSYŁAMY PRYWATNYMI PRZEWOŹNIKAMI, KTÓRZY DOSTARCZĄ JE DO PAŃSTWA BEZPIECZNIE.…
506 092 801 Ława stylowa wykonana z litego drewna dębowego. Bardzo ładna. To nie tylko mebel użytkowy ale efektowna ozdoba salonu. Blat jest prostokątny i masywny, pod nim znajdują się po obu stronach cztery praktyczne szuflady. Ich dna są naturalnie rozeschnięte. Ława jest solidnie wykonana. Są na niej typowe ślady użytkowania, drobne rysy i otarcia. Jej stan jest szczegółowo pokazany…
+48 506 092 801Stylowe łóżeczko wykonane z drewna dębowego. Mebel posiada ozdobnie profilowane boki i klasyczną formę. Nie ma typowego wyprofilowanego dna umożliwiającego bujanie. Na górnych krawędziach ma drobne rysy i otarcia. Stan łóżeczka szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Gotowe do użytku. Wysokość 62 cm Szerokość 47,5 cm Długość 90 cmKoszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 150 zł. DOSTAWY REALIZUJEMY…
+48 509 309 189 Łóżko dębowe wykonane w stylu ludwikowskim. Jest w dobrym stanie. NIe ma żadnych uszkodzeń ani ubytków. Nosi typowe ślady użytkowania. Łóżko sprzedajemy ze stelażem. Może być on inny niż na zdjęciu. Potrzebny jest materac o wymiarach zbliżonych do wewnętrznego wymiaru ramy: 135 x 200 cm. Łóżko jest gotowe do wstawienia. Wysokość wezgłowia 117 cm Wysokość…
+48 509 309 189 Łóżko dębowe. Jest w dobrym stanie. Szacujemy, że może mieć ok. 100 lat. Nosi typowe ślady użytkowania. Na froncie są małe ale liczne przebarwienia. Nie są one w rzeczywistości tak widoczne jak w przybliżeniu. Boczne listwy są naturalnie, delikatnie rozeschnięte. Nie ma to wpływu na funkcjonowanie łóżka. W komplecie z ramą jest stelaż. Może on być…
+48 509 309 189 Łóżko dębowe wykonane w stylu ludwikowskim. Ma przebarwione od słońca wezgłowie i jedną listwę. Posiada też drobne ubytki. Rama jest bardzo ładna ale nadaje się raczej albo do piaskowania albo od razu do malowania. Potrzebny jest stelaż i materac o wymiarach zbliżonych do wewnętrznego wymiaru ramy np. 130/135/140 x 195/200. Wysokość wezgłowia 144 Wysokość frontu…
+48 509 309 189 Łóżko dębowe w stylu rocaille. Klasyczna francuska forma. Wyprofilowane zagłowie zwieńczone jest efektownym ornamentem. Środkowy panel frontu również rzeźbiony. Łóżko jest w dobrym stanie. Na listwach bocznych są spiłowane dekoracyjne elementy i jest kilka delikatnych śladów po gwoździkach. Innych uszkodzeń ani ubytków nie ma. Rama sprzedawana jest razem ze stelażem. Mozna podnieść w nim zagłówek lub…
+48 509 309 189 Łóżko dębowe tapicerowane. Wykonane jest w stylu ludwikowskim. Rama dębowa jest w dobrym stanie. Tkanina raczej do wymiany. Jest delikatnie przybrudzona. W wezgłowiu brakuje jednego guzika. Łóżko sprzedajemy ze stelażem. Stelaż być może będzie inny niż ten ze zdjęcia. Potrzebny jest materac o wymiarach zbliżonych do wewnętrznego wymiaru ramy np. 135 x 190 lub 195. Łóżko…
+48 506 092 801 Łóżko ze stolikami. Wykonane są z drewna dębowego w stylu secesyjnym w 1931 roku. Efektowne. Noszą typowe ślady użytkowania. Blaty na stolikach są marmurowe. Ranty od dołu są nierówne, jeden narożnik jest wyszczerbiony. Ich stan szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. POtrzebny jest stelaż i materac o wymiarach zbliżonych do wewnętrznego wymiaru ramy np. 195 x 130…
+48 506 092 801Mała komoda z litego drewna dębowego. Bardzo ładna. Mebel wyposażony jest w praktyczną szufladę oraz zamykaną szafkę z pojedynczymi drzwiczkami, co zapewnia wygodne miejsce do przechowywania. Nosi typowe ślady użytkowania. Stan komódki szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Gotowa jest do wstawienia.Wysokość 91,5 cm Szerokość 62 cm Głębokość 32,5 cmKoszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 150 zł. DOSTAWY STARAMY…
+48 509 309 189 Mała komoda, słupek. Bardzo ładna. Wykonana jest w stylu ludwikowskim. Dzięki swym niewielkim wymiarom znajdzie swoje miejsce w każdym stylowym domu. Jest w dobrym stanie. Nie ma żadnych uszkodzeń ani ubytkow. Jest zadbana. Ma pięć szufladek. Pomieszczą one wszystkie domowe "przydasie". Komódka gotowa do wstawienia. Wysokość 81 cm Szerokość 38 cm Głębokość 28 cm Koszt…
+48 509 309 189 Stylowa miska na owoce z talerzem. W dnie miski są otwory na ociekającą wodę. Sygnatura wyciskana. Wewnątrz miski jest napis fruits. Na zewnątrz zarówno na misce jak i talerzu są czerwone i czarne paski. Komplet jest w dobrym stanie ale nosi ślady użytkowania. Na talerzu i dnie miski są delikatne rysy. MISKA W 8,5 Średnica…
+48 506 092 801 Naczynie drewniane. Wykonane z drewna dębowego. Może służyć np. jako donica lub parasolnik. Stan naczynia szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Naczynie gotowe jest do wstawienia. Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 60 zł.
+48 506 092 801 Naczynie metalowe, wiadro. Stan jego pokazany jest szczegółowo na zdjęciach. Wysokość 23 cm Średnica 27 cm Koszt przesyłki kurierskiej 40 zł.
+48 506 092 801 Obraz na płycie. Wiejski pejzaż powstał w 1996 roku i jest sygnowany. Oprawiony jest w efektowną, bogato zdobioną ramę w kolorze przecieranego złota. Obraz jest gotowy do zawieszenia. Wysokość 84 cm Szerokość 111 cm Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 120 zł. DOSTAWY REALIZUJEMY W CIĄGU 14 DNI ROBOCZYCH. MEBLE WYSYŁAMY PRYWATNYMI PRZEWOŹNIKAMI,…
+48 506 092 801Obraz olejny na płótnie. Górski pejzaż. Jest sygnowany. Oprawiony jest w drewnianą ramę, która bardzo ładnie komponuje się z płótnem. Są na niej delikatne rysy i otarcia. Całość utrzymana jest w klasycznym stylu dekoracyjnym. Stan obrazu szczegółowo pokazany jest na zdjęciach. Obraz jest gotowy do zawieszenia.Wysokość 73,5 cmSzerokość 133,5 cmKoszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi…
+48 506 092 801 Obraz malowany na płótnie. Piękny bukiet kwiatów w szklanym wazonie. Jest sygnowany. Rama w ciemnym kolorze współgra z płótnem. Obraz idealny do salonu lub jadalni. Gotowy jest do zawieszenia. Wysokość 54 cm Szerokość 44 cm Przesyłka kurierska 50 zł.
+48 506 092 801 Obraz malowany na płótnie. Piękny pejzaż na tle zachodu słońca. Jest sygnowany. Rama, mimo że prosta doskonale tworzy całość z płótnem. Obraz jest gotowy do zawieszenia. Wysokość 70 cm Szerokość 90 cm Koszt bezpiecznego transportu na terenie całego kraju wynosi 100 zł. DOSTAWY REALIZUJEMY W CIĄGU 14 DNI ROBOCZYCH. MEBLE WYSYŁAMY PRYWATNYMI PRZEWOŹNIKAMI, KTÓRZY DOSTARCZĄ…